FS Metta U-9 komandas tiekas Rudens kausa finālā

Laura Melne
Ievietots 24.10.17.

Svētdien, 22. oktobrī, Elektrum Olimpiskajā centrā risinājās “Rudens kauss 2017” U-9 vecuma grupas komandām, kuru vidū bija arī FS Metta/Rīga un FS Metta/2008 vienības.

FS Metta/Rīga pārliecinoši aizvadīja grupu turnīru, pārspējot visas trīs pretinieku komandas: SK Super Nova (3:1), Ranto (7:1), kā arī Dinamo (2:1). Savukārt FS Metta/2008 ar identisku rezultātu 1:0 bija pārāki gan par Dinamo AV, gan Mārupi, bet piekāpās Rēzeknes jaunajiem futbolistiem (0:1).

Savās apakšgrupās demonstrētais sniegums ļāva abām mettiešu komandām turpināt cīņu par turnīra augstākajām godalgām. Vispirms gan FS Metta/Rīga, gan FS Metta/2008 izcīnīja uzvaras pret Iecavas futbolistiem (2:1 un 1:0), kam sekoja abu Futbola skolas METTA komandu savstarpēja finālspēle. Neviena no mettiešu vienībām negrasījās samierināties ar 2. vietu, par ko liecina arī rezultāts 2:2, noslēdzoties pamatlaikam. Tomēr pēcspēles sitienos ar 2:1 pārāki bija FS Metta/Rīga zēni, kļūstot par turnīra uzvarētājiem.

Vienmēr prieks redzēt Mettas komandas finālā, kur arī neviena no komandām nevēlējās samierināties ar 2. vietu. Paldies puišiem par cīņassparu un neatlaidību! Paldies vecākiem par atbalstu! Prieks par panākumiem, taču jāturpina cītīgi trenēties, jo viss vēl tikai priekšā!Vladimirs CīmanisU-9 komandas treneris