FS Metta U-7 komandas guvušas vērtīgu pieredzi aizvadītajā Kurt Koenig kausā

Maksims Kirsanovs
Ievietots 14.03.17.

Svētdien, 12.martā, Elektrum Olimpiskajā centrā Rīgā norisinājās Kurt Koenig Kausa spēles U-7 vecuma grupas jaunajiem futbolistiem, kurā piedalījās trīs FS Metta komandas.

FS Metta U-7 vecuma grupas futbolistiem tās bija tikai otrās sacensības viņu karjerā, kurās bija svarīgi uzkrāt jaunas zināšanas, labāk sajust spēļu ritmu un iegūt neaizmirstamas emocijas un baudu no lieliskas futbola atmosfēras.

Turnīra spēlēs FS Metta tika pārstāvēta ar FS Metta/Rīga, FS Metta/Ķekava un FS Metta 2010 komandām, lai sniegtu iespēju visiem U-7 vecuma grupas talantīgajiem jaunajiem futbolistiem tikt pie lielāka spēles laika, attīstīt savas labākās kvalitātes un sasniegt augstu savstarpējas sapratnes līmeni laukumā, kā arī pielietot treniņos atstrādāto.

Sacensību spēļu rezultātus nefiksēja tabulās. Nebija ne uzvarētāju, ne citu vietu ieguvēju. Mettieši piedalījās turnīrā ar īstu sportisku iedvesmu. Visi jaunie futbolisti tika apbalvoti ar saldām balvām un katram tika pasniegta medaļa.

Aizvadīts otrais turnīrs, kurā jau labāk varēja redzēt rezultātus tam darbam, ko veicām treniņos. Ir prieks par to, ka mazie futbolisti arvien biežāk nekautrējās apspēlēt pretinieku un doties vārtu virzienā, lai neatlaidīgas cīņas rezultātā gūtu vārtus un nostiprinātu savu pārliecību. Bija redzamas arī lieliskas izspēles un augstas klases individuālā meistarība. Novēlu tā turpināt, kļūstot gudrākiem un spēcīgākiem.Elvijs DzenītisFS Metta U-7 komandas galvenais treneris