Ceturto spēli Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadījusi FS Metta U-18 komanda.

Rīgas Futbola skola
1 - 4
FS Metta U-18

Ceturtdien, 13. jūnijā, ceturto spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta sezonā aizvadīja mūsu vecākās grupas (U-18) futbolisti, Elites grupas sacensībās spēkojoties ar Rīgas FS vienaudžiem.

Spēles sākumā neliels pārsvars bija mettiešiem, vairāk kontrolējot bumbu un veidojot spēli caur pozicionālu futbolu. 22. minūtē arī izdevās izvirzīties vadībā, kad precīzi sita Raimonds Krollis – 1:0!

Ilgi gan viesi vadību nesaglabāja – divas minūtes vēlāk Zelmanis rezultātu izlīdzināja. Tomēr neizšķirts uz tablo noturējās vien nepilnas desmit minūtes – Krollis ar savu otro vārtu guvumu panāca 2:1!

Otrajā puslaikā bija redzams atklātāks un enerģiskāks futbols – Rīgas FS meklēja iespējas atspēlēties, kamēr FS Metta – nostiprināt vadību. Ja puslaika pirmajā pusē vārti netika pieredzēti, bumba vārtu tīklā divreiz nonāca spēles izskaņā.

Vispirms 84. minūtē ar precīzu raidījumu izcēlās Aleksandrs Kartišovs, bet divas minūtes vēlāk ar precīzi izpildītu 11 metru soda sitienu spēles gala rezultātu uzstādīja Jēkabs Lagūns.

Līdz ar to FS Metta U-18 futbolisti izcīnīja trešo uzvaru pēc kārtas – 4:1 uzvara pret Rīgas FS komandu.