FS Metta U-18 pārspēj Riga FC vienaudžus

Ievietots 19.06.18.

Kārtējo spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta vecākajā grupā aizvadījusi FS Metta U-18 komanda.

Riga FC
0 - 2
FS Metta U-18

Otrdien, 19.jūnijā, RTU stadionā FS Metta U-18 komanda aizvadījusi savu kārtējo spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta ietvaros, nomināli viesos tiekoties ar citu Rīgas vienību Riga FC U-18.

Spēles sākums ar sižetu vilties nelika – jau 6.minūtē pretinieki tika pie iespēja izpildīt 11 metru soda sitienu, taču to nerealizēja. Neiesit tu, iesit tev – tikai desmit minūtes vēlāk Renārs Varslavāns atklāja spēles rezultātu – 1:0! Pirmais puslaiks tā arī noslēdzās ar mettiešu minimālu vadību, un, lai arī otrais puslaiks bija aizraujošs un notikumiem bagāts, otrie vārti spēlē tika gūti vien spēles izskaņā, un atkal to paveica FS Metta futbolisti – 87.minūtē pārsvaru dubultojot Raimondam Krollim – 2:0! Līdz spēles beigām rezultāts vairs nemainījās, FS Metta futbolistiem izcīnot savu trešo uzvaru pēc kārtas un kopumā piekto Latvijas Jaunatnes čempionātā.