FS Metta U-18 komanda viesos sakauj JFA Jelgava vienaudžus

Miks Vilkaplāters
Ievietots 04.10.18.

Kārtējo spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta ietvaros aizvadījusi FS Metta U-18 komanda.

FK Jelgava
1 - 8
FS Metta U-18

Ceturtdien, 4.oktobrī, Jelgavā, FK Jelgava sporta bāzē FS Metta U-18 komanda aizvadījusi savu kārtējo spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta vecākās grupas ietvaros, tiekoties ar vietējo JFA Jelgava.

Spēli jau uzreiz no pašām pirmajām minūtēm aktīvāk iesāka viesi, 14.minūtē pateicoties Birkas un Lagūna vārtu guvumiem panākot 2:0. Iespējas palielināt pārsvaru bija, tomēr 31.minūtē jelgavnieki vienus vārtus atguva. Ilgi gan šāds rezultāts nenoturējās – pēc minūtes Birka panāca 3:1, bet puslaika izskaņā Kartišovs guva komandas ceturtos vārtus.

Otro puslaiku tikpat aktīvi un uzbrūkoši iesāka mettieši, un turpināja bombardēt JFA Jelgava vārtus. Lai gan iespējas bija daudz vairāk, vārtu kontu izdevās papildināt ar četriem precīziem raidījumiem, kad precīzi sita uz maiņu nākušie Aleksejs Krjukovičs, Renārs Gulaiks (abi spēles noslēdzošajās 10 minūtēs), kā arī Krollis un Lagūns (otro reizi spēlē), uzstādot gala rezultātu 8:1.

JFA Jelgava – FS Metta U-18

1:8 (1:4)

FS Metta U-18:

Kristiāns Ločmelis, Emīls Birka, Normunds Uldriķis, Daniels Fedorovičs, Gabriels Kirkils, Oskars Bambals, Oskars Vientiess, Benson Fazili, Jēkabs Lagūns, Aleksandrs Kartišovs, Raimonds Krollis

 Uz maiņu:

Renārs Guliaks, Ričards Šauers, Aleksejs Krjukovičs, Jānis Beks

Vārtus guva:

Emīls Birka 2, Jēkabs Lagūns 2, Aleksandrs Kartišovs, Raimonds Krollis, Aleksejs Krjukovičs, Renārs Guliaks

 

Nākamā spēle:

Trešdiena, 10.oktobris, plkst. 16.00

Smiltenes pilsētas stadions

Vidzemes FC U-18 – FS Metta U-18