FS Metta U-18 komanda viesos pārliecinoši pārspēj Vidzemes FC

Miks Vilkaplāters
Ievietots 10.10.18.

Kārtējo spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta Elites grupā aizvadījusi FS Metta U-18 komanda.

Vidzemes FC
0 - 6
FS Metta U-18

Trešdien, 10.oktobrī, Smiltenē FS Metta U-18 komanda aizvadījusi savu kārtējo spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta vecākās grupas ietvaros, tiekoties ar vietējo Vidzemes FC.

Jau no spēles pirmajām minūtēs FS Metta futbolisti pārņēma iniciatīvu, un nebija ilgi jāgaida līdz pirmajiem gūtajiem vārtiem. Tas izdevās dubultveiksmīgi – 16. un 17.minūtē izcēlās Matīss Zēģele un Raimonds Krollis, panākot 2:0. Iespējas palielināt rezultāta starpību bija, un to bija daudz, tomēr uzbrukuma noslēgumā trūka precizitātes. Tomēr puslaika izskaņā komandas kapteinis Jēkabs Lagūns nospēlēja individuāli veiksmīgi un guva komandas trešos vārtus – 3:0.

Otro puslaiku tikpat aktīvi un uzbrūkoši iesāka mettieši, un turpināja apdraudēt vidzemnieku vārtus. Diezgan ātri 4:0 panāca uz maiņu nākušais Ričards Ulmis, bet puslaika turpinājumā izcēlās arī Aleksandrs Kartišovs un Renārs Guliaks, uzstādot spēles gala rezultātu – 6:0! Lai gan jāatzīmē, ka iespēju gūt vārtus bija lērums, mettieši izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru viesos.

Vidzemes FC– FS Metta U-18

0:6 (0:3)

FS Metta U-18:

Kristiāns Ločmelis, Oskars Bambals, Ričards Šauers, Daniels Fedorovičs, Gabriels Kirkils, Oskars Vientiess, Renārs Guliaks, Jēkabs Lagūns, Aleksandrs Kartišovs, Matīss Zēģele, Raimonds Krollis

 Uz maiņu:

Ričards Ulmis, Aleksejs Krjukovičs, Filips Elsts, Jānis Beks

Vārtus guva:

Jēkabs Lagūns, Aleksandrs Kartišovs, Raimonds Krollis, Ričards Ulmis, Matīss Zēģele, Renārs Guliaks.

Brīdinājumi:

Oskars Vientiess, Gabriels Kirkils

Nākamā spēle:

Trešdiena, 17.oktobris, plkst. 19.00

Hanzas vidusskolas laukums, Rīga

FS Metta U-18 – SK Super Nova U-18