FS Metta U-18 komanda piedzīvo zaudējumu Liepājā

Ievietots 05.08.18.

Kārtējo spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta ietvaros aizvadījusi FS Metta U-18 komanda.

FK Liepāja
3 - 1
FS Metta U-18

Sestdien, 4.augustā, Liepājā FS Metta U-18 komanda aizvadījusi savu kārtējo spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta vecākās grupas ietvaros, tiekoties ar turnīra tabulas kaimiņiem – FK Liepāja/LFS futbolistiem.

Spēles likme bija augsta – abas komandas atradās blakus turnīra tabulā, tāpēc šo varēja saukt par “6 punktu” spēli. Pirmajā savstarpējā spēlē ar 3:2 pārāki bija liepājnieki, un arī šoreiz pirmajā puslaikā viņiem izdevās iegūt divu vārtu pārsvaru – pirmajā pusstundā rezultāts bija neizšķirts, bet atlikušajā laikā tika gūti divi vārti, un uz tablo bija redzams 2:0 mājinieku labā.

Otrā puslaika sākumā aktīvi jau darbojās mettieši, un atguva vienus vārtus– 56.minūtē Renārs Varslavāns panāca 1:2! Pēc gūtajiem vārtiem viesi enerģiski devās uz priekšu vismaz rezultātu izlīdzināt, tomēr to nedaudz noslāpēja komandas kapteiņa Ričarda Šauera noraidījums. FS Metta futbolisti uzbruka arī mazākumā, tomēr kompensācijas laikā ielaida vēlvienus vārtus un piedzīvoja zaudējumu ar 1:3, attālinoties no pirmās vietas.