Ievietots 24.04.19.

Otro spēli Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadījusi FS Metta U-18 komanda.

13 - 0
Vidzemes FC

Otrdien, 23. aprīlī, otro spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta sezonā aizvadīja mūsu vecākās grupas futbolisti, Elites grupas sacensībās spēkojoties ar Vidzemes FC vienaudžiem.

Jau no spēles pirmajām minūtēm mettieši pārņēma iniciatīvu laukumā un izveidoja vairākus vārtu gūšanas momentus. Spēles 10. minūtē rezultāts uz tablo jau vēstīja 2:0, kad precīzi sitieni padevās Raimondam Krollim un Aleksejam Krjukovičam.

Pēc otrajiem gūtajiem vārtiem mājinieku spiediens pieauga, un līdz puslaika beigām vēl divas reizes bumbu Vidzeme FC vārtos raidīja Aleksandrs Kartišovs un Raimonds Krollis, pirmajam puslaikam noslēdzoties ar 4:0.

Otrajā puslaikā FS Metta futbolisti neapstājās un kopumā guva deviņus vārtus. Līdz puslaika vidum izdevās gūt trīs vārtus, bet spēles pēdējās desmit minūtēs – vēl sešus. Jāizceļ uz maiņu nākušā Kristofera Rēķa iespētais – 30 minūtēs izdevās izcelties ar 4 vārtu guvumiem.

Otrajā spēlē līdz ar to FS Metta U-18 futbolisti izcīnīja ļoti pārliecinošu uzvaru – 13:0 pret Vidzemes FC.