FS Metta U-18 komanda izcīna ceturto uzvaru pēc kārtas

Ievietots 16.06.19.

Piekto spēli Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadījusi FS Metta U-18 komanda.

SK Super Nova
0 - 2

Svētdien, 16. jūnijā, piekto spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta sezonā aizvadīja mūsu vecākās grupas (U-18) futbolisti, Elites grupas sacensībās spēkojoties ar SK Super Nova vienaudžiem.

Spēles pirmajā puslaikā vienīgos vārtus guva mettieši, kuru pamatsastāvā izgāja liela daļa 2003. gadā dzimušie futbolisti. Arī ar vārtu guvumu izcēlās mūsu U-16 vecuma futbolists Jegors Novikovs, 25. minūtē atklājot spēles rezultātu – 1:0!

Otrā puslaika pašā ievadā Artjoms Puzirevskis uzreiz panāca divu vārtu pārsvaru, kas beigās arī izrādījās spēles gala rezultāts. Neskatoties uz gados jauno sastāvu, FS Metta futbolisti spēli aizvadīja pārliecinoši, nodrošinot 4. uzvaru pēc kārtas!