FS Metta U-18 komanda izbraukumā piekāpjas FK Ventspils vienaudžiem

Ievietots 04.05.18.

Savu piekto spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta Elites grupā aizvadījusi FS Metta U-18 komanda.

FK Ventspils
2 - 0
FS Metta U-18

Ceturtdien, 3.maijā, Ventspils 2.pamatskolas laukumā FS Metta U-18 komanda aizvadījusi savu piekto spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta ietvaros, tiekoties ar FK Ventspils vienaudžiem.

Spēles pirmais puslaiks aizritēja līdzīgā cīņā, īsti nevienai no komandām izteikti nepārņemot iniciatīvu, tāpēc pirmās 45 minūtes noslēdzās ar loģisku un likumsakarīgu bezvārtu neizšķirtu 0:0. Lai gan otrais spēles nogrieznis tika aizvadīts līdzīgā manierē, mājinieki divas reizes tika pie iespējas izpildīt 11 metru soda sitienu, kuru abās reizēs izdevās realizēt Kristeram Neilandam. 2:0 arī palika spēles gala rezultāts, mettiešiem piedzīvojot zaudējumu izbraukumā.