FS Metta U-18 komanda atspēlējas, tomēr piedzīvo zaudējumu kompensācijas laikā

Ievietots 21.09.18.

Savu kārtējo spēli Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadījusi FS Metta U-18 komanda.

FS Metta U-18
2 - 3
FK Ventspils

Ceturtdien, 20.septembrī, Hanzas vidusskolas laukumā FS Metta U-18 komanda aizvadījusi savu kārtējo spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta vecākās grupas ietvaros, tiekoties ar citu turnīra līdervienību – Ventspils FA.

Spēli aktīvāk iesāka mājinieki, pāris reizes ielaužoties pretinieku soda laukumā, taču 6.minūtē nonāca iedzinējos, kad pretuzbrukumā ventspilnieki bija veiksmīgāki vārtu priekšā – 0:1. Turpinājumā ar bumbu daudz vairāk bija FS Metta futbolisti, tomēr īpaši bīstamu saasinājumu uzbrukumā nebija. Bīstamākais sitiens padevās Krollim no 18 metriem, tomēr to ar pūlēm atsita viesu vārtsargs.

Otrā puslaika sākumā mettieši uzreiz metās uz priekšu, bet 47.minūtē pēc stūra sitiena ielaida otros – 0:2. Rezultāta starpību gan ātri pēc Krjukoviča nopelnītā 11 metru soda sitiena samazināja Matīss Zēģele, bet pēc pārdesmit minūtēm Matīss piespēlētāja lomā un Normunds Uldriķis rezultātu izlīdzināja – 2:2!

Līdz spēles beigām FS Metta futbolistiem bija teicamas iespējas izraut uzvaru, reizi pēc Zēģeles sitiena bumba trāpīja pa vārtu stabu, bet spēles kompensācijas laikā nevajadzīgi rupji nospēlēja Sorokins un ar pendeles palīdzību viesi izrāva uzvaru – 2:3.