FS Metta U-18 izskaņā piekāpjas Rīgas FS vienaudžiem

Ievietots 29.07.18.

Savu kārtējo spēli Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadījusi FS Metta U-18 komanda

FS Metta U-18
1 - 2
Rīgas Futbola skola

Piektdien, 27.jūlijā, Hanzas vidusskolas laukumā FS Metta U-18 komanda aizvadījusi savu pirmo otra apļa spēli spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta vecākās grupas ietvaros, tiekoties ar turnīra tabulas kaimiņiem – Rīgas Futbola skolas futbolistiem.

Spēli lieliski raksturo otrā apļa sākuma situācija turnīra tabulā – abas komandas atradās blakus, turpinot cīņu par uzvaru čempionātā. Spēles likmi varēja redzēt arī laukumā, kad pirmajā puslaikā bija līdzīga cīņa par katru laukuma centimetru, komandām spēlējot arī nedaudz piesardzīgi. Tā rezultātā pirmais puslaiks noslēdzās ar neizšķirtu 0:0.

Otrā puslaika sākumā aktīvi darbojās mājinieki, un atklāja spēles rezultātu – 49.minūtē Jēkabs Lagūns panāca 1:0! Tomēr prieki bija ļoti īsi, un viesi tikai minūti vēlāk rezultātu izlīdzināja. Šads rezultāts saglabājās līdz spēles izskaņai, kad Rīgas FS futbolists Raivis Ķiršs izrāva savai komandai uzvaru – 1:2.