FS Metta U-18 futbolisti sezonu noslēdz ar pārliecinošu uzvaru

Pēdējo spēli Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadījusi FS Metta U-18 komanda.

FS Metta U-18
4 - 1
Riga FC

Sestdien, 27.oktobrī, Hanzas vidusskolas laukumā FS Metta U-18 komanda aizvadījusi savu noslēdzošo spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta Elites grupā, tiekoties ar Riga FC vienaudžiem.

Spēles sākums veiksmīgs izdevās mājiniekiem – jau 3.minūtē no vārtu priekšas burzmā rezultātu atklāja Aleksejs Krjukovičs, panākot 1:0. Kopumā arī pēc ātri gūtajiem vārtiem pārsvars piederēja FS Metta futbolistiem, tomēr līdz vārtu guvumam bija jāgaida pusstunda – precīzs bija Aleksandrs Kartišovs (2:0). Tas vēl nebija viss – puslaika pašā izskaņā Raimonds Krollis iededza uz tablo 3:0, ar ko komandas devās pārtraukumā.

Otrā puslaika sākumā spēles temps nedaudz norima, tomēr notikumi laukumā joprojām nelika garlaikoties. Vienatnē pret vārtsargu izlauzās Zēģele, tomēr savu iespēju neizmantoja, bet drīz laukuma otrā pusē pārkāpa noteikumus savā soda laukumā. Sekojošo pendeli Alvis Sorokins atvairīja, tomēr atlēkušā bumba nonāca vārtos. Paniku mājinieku rindās tas neieviesa, un ļoti pārliecināti mettieši noveda spēli līdz uzvarai, spēles beigās otro reizi izceļoties arī Kartišovam – 4:1!

FS Metta komanda līdz ar to turnīru noslēdza 5.vietā desmit komandu konkurencē.