FS Metta U-18 futbolisti pārspēj arī Riga FC vienaudžus

Ievietots 08.10.17.

Kārtējo spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta U-18 Elites grupā aizvadījusi FS Metta komanda.

U-18
5 - 1
Riga FC

Sestdien, 7.oktobrī, Hanzas vidusskolas laukumā FS Metta U-18 komanda aizvadījusi kārtējo spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta ietvaros, savā laukumā uzņemot citu Rīgas vienību – Riga FC.

Spēli aktīvāk iesāka mājinieki, principā visu puslaiku aizvadot ļoti augstā līmenī gan individuāli, gan komandas saspēlēs un izveidotajās kombinācijās. Tas neļāva pretiniekiem tikt pie bīstamiem momentiem, kamēr pašiem deva rezultātu. FS Metta futbolisti pirmo puslaiku noslēdza vadībā ar 4:0, turklāt izveidojot vēl pāris lieliskus momentus, kas gan netika realizēti.

Otrajā puslaikā spēle nedaudz izlīdzinājās un iespējas radās arī viesiem. Lai gan Riga FC komanda vienus vārtus atspēlēja, tomēr mettieši laukumā darbojās pārliecinoši, gūstot arī piektos vārtus spēlē un uzstādot spēles gala rezultātu – 5:1! Divus vārtus FS Metta rindās guva Rihards Ozoliņš, bet pa reizei izcēlās Aivars Emsis, Normunds Uldriķis un Artūrs Dūdums, bet ar divām rezultatīvām piespēlēm izcēlās Artūrs Biders.