FS Metta U-18 futbolisti metas atspēlēties, tomēr piekāpjas FK Liepāja/LFS komandai

Ievietots 14.04.18.

Savu otro spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta Elites grupā aizvadījusi FS Metta U-18 komanda.

FS Metta U-18
2 - 3
FK Liepāja

Sestdien, 14.aprīlī, Hanzas vidusskolas laukumā FS Metta U-18 komanda aizvadījusi savu otro spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta vecākās grupas ietvaros, mājās uzņemot FK Liepāja/LFS.

Spēle iesākās mettiešiem pagalam neveiksmīgi – nevarētu teikt, ka viesi izdarīja spiedienu, taču jau 11.minūtē atradās vadībā ar 2:0, kad divus vārtus no soda laukuma iekšienes guva Artūrs Smetanovs. Tas gan mājiniekus sapurināja un aktivizēja, un tikai pēc desmit minūtēm Ričards Šauers ar precīzu sitienu vārtu apakšējā stūrī samazināja rezultāta starpību – 1:2!

Pēc gūtajiem vārtiem FS Metta futbolisti vairāk kontrolēja bumbu un devās uzbrukumos – 30.minūtē lieliski soda laukumā ielauzās Zēģele, taču sita nedaudz garām. Mirkli vēlāk ātrajā uzbrukumā iespēja bija liepājniekiem, taču viesu uzbrucējs no vārtu priekšas sita pāri. Tomēr FK Liepāja/LFS 40.minūtē atjaunoja 2 vārtu pārsvaru, gūstot vārtus pēc stūra sitiena – 1:3. Izskaņā vēl labu sitienu paspēja izdarīt Krjukovičs – tomēr pāri.

Otro puslaiku aktīvāk iesāka FS Metta futbolisti ātri pārņemot iniciatīvu un enerģiski dodoties atspēlēt kaut vienus vārtus, taču soda laukuma tuvumā nedaudz pietrūka precizitātes un veiksmes. Tikmēr viesi vairāk atbildēja ar pretuzbrukumiem, pie bīstamiem momentiem netiekot.

Tomēr aizraujošākais sekoja spēles beigu daļā – 80.minūtē no aptuveni 20 metriem teicamu sitienu izdarīja Kartišovs, tomēr viņa raidītā bumba trāpīja pa vārtu stabu. Mirkli vēlāk vēl divi sitieni no soda laukuma vidus mettiešu izpildījumā, tomēr neticamā veidā bumba vārtos nenonāca. 84.minūtē gan vienus vārtus izdevās atgūt, kad ar lielisku tālsitienu bumbu vārtos raidīja Normunds Uldriķis – 2:3!

Spēles izskaņā tiesnesis pat parādīja veselas trīs sarkanās kartiņas, laukumā bija redzama milzīga spriedze, uz viesu soda laukumu pie standartsituācijas pat devās mettiešu vārtsargs Alvis Sorokins, tomēr, lai kā arī FS Metta futbolisti centās, atspēlēties neizdevās, piedzīvojot nepatīkamu zaudējumu.