FS Metta U-18 futbolisti izrauj uzvaru pret Vidzemes FC

Ievietots 29.06.18.

Kārtējo spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta vecākajā grupā aizvadījusi FS Metta U-18 komanda.

FS Metta U-18
2 - 1
Vidzemes FC

Ceturtdien, 28.jūnijā, Hanzas vidusskolas laukumā FS Metta U-18 komanda aizvadījusi savu kārtējo spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta ietvaros, uzņemot Vidzemes FC vienaudžus.

Spēles pirmajā puslaikā nedaudz veiksmīgāki izrādījās mājinieki, gūstot vienīgos vārtus puslaikā un izvirzoties vadībā – 33.minūtē precīzs sitiens padevās Aleksandram Kartišovam – 1:0! Turpinājumā sīkstie vidzemnieki nepadevās un rādīja nepiekāpīgu sniegumu laukumā. Tas 65.minūtē vainagojās ar vārtu guvumu, kad Vidzemes FC futbolists realizēja 11 metru soda sitienu. Tomēr pēdējais vārds piederēja FS Metta futbolistiem, kuri pēc ielaistajiem vārtiem aktīvi devās uz priekšu, kas vainagojās rezultātā uz tablo – 81.minūtē uzvaru izrāva Aleksandrs Kartišovs, uzstādot spēles gala rezultātu – 2:1! Mettiešiem ceturtā uzvara pēc kārtas un pagaidu pirmā vieta turnīra tabulā.