FS Metta U-18 futbolisti cīnās neizšķirti pret FK Jelgava vienaudžiem

Ievietots 07.09.17.

Savu kārtējo spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta U-18 vecuma grupā aizvadījusi FS Metta komanda.

FK Jelgava
1 - 1
U-18

Ceturtdien, 7.septembrī, Olaines stadionā FS Metta U-18 komanda aizvadīja savu desmito spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta Elites grupā, tiekoties ar FK Jelgava vienaudžiem.

Spēles pirmo puslaiku diezgan aktīvi un pārliecinoši iesāka mettieši, vairāk kontrolējot bumbu, taču kopumā spēle bija līdzvērtīga ar daudzām divcīņām, kurās gan spējīgāki bija fiziski lielākie jelgavnieki. Ja jelgavniekiem momenti lielākoties padevās no standartsituācijām, tad FS Metta futbolisti uzbrukumus veidoja pozicionāli, un vienā no uzbrukumiem pēc Ričarda Ulmja teicamas piespēles Artūrs Biders 31.minūtē atklāja rezultātu – 1:0!

Otrā puslaika sākums iesākās līdzīgi, tomēr visai ātri FK Jelgava futbolisti rezultātu izlīdzināja, kad 51.minūtē precīzs bija Mareks Rudakovs – 1:1. Kopumā spēles otrajā pusē daudz momentu bija abām komandām, laukumā bija redzama kārtīga cīņa par teritoriālo pārsvaru, jelgavnieki trāpīja arī pa pārliktni, taču, neskatoties uz labām vārtu gūšanas iespējām pie abu komandu vārtiem, spēle tā arī noslēdzās ar sīvu cīņu un kaujiniecisku neizšķirtu – 1:1.

Pēc aizvadītās spēles mettieši A apakšgrupā ar 13 punktiem atrodas 6.pozīcijā turnīra tabulā.