FS Metta U-18 atspēlējas un pārspēj SK Super Nova vienaudžus

Ievietots 13.06.18.

Kārtējo spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta vecākajā grupā aizvadījusi FS Metta U-18 komanda.

SK SuperNova
1 - 3
FS Metta U-18

Trešdien, 13.jūnijā, Rīgas Ostvalda vidusskolas laukumā FS Metta U-18 komanda aizvadījusi savu kārtējo spēli Latvijas Jaunatnes čempionāta ietvaros, viesu lomā tiekoties ar SK Super Nova U-18 futbolistiem.

Spēli veiksmīgāk iesāka mājinieki SK Super Nova futbolisti, jau 12.minūtē izvirzoties vadībā – 0:1.  Aukstā duša spēles sākumā mettiešus pamodināja, un viesi devās uz priekšu atspēlēties. Tas izdevās vien pirmā puslaika izskaņā, kad rezultātu izlīdzināja Raimonds Krollis – 1:1. Tomēr tas nebija viss – uz ģērbtuvēm jau kompensācijas laikā bumbu pretinieku vārtos raidīja Aleksejs Krjukovičs – 2:1!

Otrā puslaika sākumā FS Metta futbolisti turpināja darboties pārliecinoši, esot uz viļņa, un 58.minūtē komandas trešos vārtus guva Jēkabs Lagūns, panākot jau 3:1! Līdz spēles beigām gan rezultāts vairs nemainījās un rezultāts uz tablo (3:1) tā arī palika spēles gala rezultāts, FS Metta futbolistiem izcīnot savu ceturto uzvaru Latvijas Jaunatnes čempionātā.