FS Metta U-16 turpina ar neizšķirtu pret Riga FC vienaudžiem

Ievietots 16.04.17.

Ceturto spēli Latvijas Jaunatnes futbola čempionātā aizvadījusi FS Metta U-16 komanda.

metta-symbol-futbola-klubs-RGBU-16
1 - 1
Riga FCrigafc

Sestdien, 15.aprīlī, Hanzas vidusskolas laukumā norisinājās Latvijas Jaunatnes čempionāta 4.kārtas spēle starp FS Metta U-16 futbolistiem un Riga FC vienaudžiem.

Abas komandas pagājušajā sezonā aizvadīja divas savstarpējās spēles LJČ ietvaros, kurās divreiz uzvaru izcīnīja tieši mettieši – Hanzas vidusskolas laukumā izcīnot minimālu uzvaru ar 1:0, bet izbraukumā pārspējot pretiniekus ar 2:0.

Šajā spēlē galvenie notikumi norisinājās spēles pirmajā puslaikā – jau spēles 10.minūtē viesus vadībā izvirzīja Dāvids Nemiro, taču piecpadsmit minūtes vēlāk Jēkabs Lagūns rezultātu izlīdzināja – 1:1. Tomēr šāds rezultāts uz tablo palika līdz pat pašām spēles beigām, un komandas uzvarētāju tā arī nenoskaidroja, spēlējot neizšķirti. Šis FS Metta komandai bija pirmais neizšķirts, un šobrīd mettieši pēc četrām spēļu kārtām ir izcīnījušas divas minimālas uzvaras, reizi spēlēts neizšķirti un piedzīvots viens zaudējums.

Savu nākamo spēli LJČ U-16 vecuma grupas ietvaros FS Metta komanda aizvadīs piektdien, 5.maijā, plkst. 14:00, kad Hanzas vidusskolas laukumā spēkosies ar Vidzemes FC vienaudžiem.