FS Metta U-16 komanda izcīna sudraba godalgas Latvijas Jaunatnes čempionātā

Miks Vilkaplāters
Ievietots 20.10.17.

Kārtējās spēles Latvijas Jaunatnes čempionāta Elites grupā aizvadījusi FS Metta U-16 komanda.

Oktobra mēnesī noslēdzošās piecas spēles Latvijas Jaunatnes čempionātā aizvadījusi FS Metta U-16 komanda, tiekoties ar JFA Jelgava, FK Liepāja, JFC Skonto, SK Super Nova/AFA Olaine un Riga FC vienaudžiem.

4.oktobra spēlē pret JFA Jelgava mettieši  izcīnīja uzvaru ar 5:1, divus vārtus gūstot Raimondam Krollim un Aleksejam Krjukovičam, bet reizi izceļoties Aleksandram Kartišovam. Trīs dienas vēlāk FS Metta futbolisti izbraukumā tikās ar FK Liepāja futbolistiem, gūstot uzvaru ar 3:0, divus vārtus gūstot Jēkabam Lagūnam, bet ar vieniem vārtiem atzīmējoties Aleksandram Kartišovam.

Tikmēr 11.oktobrī Jāņa Gobas trenētā FS Metta U-16 komanda ar identisku rezultātu 3:0 pārspēja JFC Skonto vienaudžus, bet divas dienas vēlāk cīnījās neizšķirti 2:2 ar SK Super Nova/AFA Olaine. Šajā spēlē abus vārtus guva Raimonds Krollis. Taču čempionāta noslēdzošajā spēlē, 17.oktobrī, mettieši piedzīvoja zaudējumu pret Riga FC U-16 futbolistiem ar 3:5, atkal ar diviem vārtu guvumiem atzīmējoties Raimondam Krollim, bet vienreiz pretinieku vārtos bumbu raidīja Tomass Konstantīnovs.

Pēc šīm spēlēm FS Metta komanda ar 41 izcīnīto punktu noslēdza Latvijas Jaunatnes čempionātu 2.vietā turnīra tabulā.

Vairāk par Latvijas Jaunatnes čempionāta Elites U-16 grupu lasīt ŠEIT