FS Metta U-14 meitenēm 2. vieta "Banga Cup" turnīrā Lietuvā

Laura Melne
Ievietots 20.12.17.

16. decembrī Lietuvā tika aizvadīts “Banga Cup” meiteņu futbola turnīrs U-14 vecuma grupā, kurā labu sniegumu demonstrēja Futbola skolas Metta meitenes.

Mettietes turnīru iesāka ar pārliecinošu uzvaru (4:0) pret vienu no mājinieču Gargždu “Banga” otro komandu. Tam sekoja vēl viens panākums pret AFA Olaine (1:0), bet spēle pret citu lietuviešu vienību Mažeiķu “Triumfas” noslēdzās ar bezvārtu neizšķirtu. Izšķirošajā mačā mūsu meitenēm pretī stājās Gargždu “Banga” pirmā komanda. Sīvā cīņā spēle noslēdzās neizšķirti – 1:1. Abām komandām arī vienāds skaits punktu turnīra tabulā, tomēr lietuvietēm labāka gūto un ielaisto vārtu attiecība, tādējādi FS Metta meitenēm liekot ierindoties “Banga Cup” 2. vietā un kārt kaklā sudraba medaļas.

Par labāko spēlētāju FS Metta komandā tika atzīta vārtsardze Laura Siņutkina.

Iepriekš jau piedalījāmies 'Banga Cup' turnīros citās vecuma grupās. U-14 vecuma grupas turnīrs bija noslēdzošais un, manuprāt, visemocionālākais. Uz turnīru devāmies ne tajā stiprākajā sastāvā (Nelle Treimane ārpus Latvijas un Tīna Zankovska traumēta), bet tas neatturēja mūs parādīt labāko sniegumu, un tieši to arī meitenes izdarīja. Ir viena lieta, kuru es vienmēr prasu no meitenēm, nemainīgi, kāda formāta spēlē vai turnīrā spēlējam. Tā ir 100% atdeve un cīņas spars. Pilnīgi droši varu pateikt, ka meitenes laukumā atdeva visus spēkus. Turnīra grafiks bija pakārtots tā, lai ar katru spēli mums būtu jāsper solis uz priekšu, jo katra nākamā spēle bija arvien grūtāka. Turnīra laikā nezaudējām nevienu spēli un ielaidām tikai vienus vārtus, par ko noteikti varu uzteikt aizsargu darbību laukumā un Lauras Siņutkinas darbību vārtos.Liene Vācietetrenere