FS Metta U-14 komanda gūst divus panākumus aizvadītajās pārbaudes spēlēs

Maksims Kirsanovs
Ievietots 11.03.17.

Sestdien, 11. martā, Hanzas vidusskolas laukumā FS Metta U-14 komanda aizvadīja divas pārbaudes spēles pret Rīgas FS vienaudžiem un SK Super Nova U-15 vienību, abās svinot uzvaras.

Aizvadīto pārbaudes spēļu mērķis bija sniegt iespēju visiem U-14 komandas futbolistiem tikt pie lielāka spēles laika un pieslīpēt savu meistarību, kā arī pielietot spēles laikā treniņos atstrādāto.

Pirmajā spēlē mettieši spēkojās pret gadu vecākajiem SK Super Nova komandas spēlētājiem. Visai spraigā un smagā cīņā FS Metta U-14 komandai izdevās gūt uzvaru ar rezultātu 4:3 (2:0), pateicoties diviem Lūkasa Vapnes, Niklāva Treimaņa un Kristupa Keršys gūtajiem vārtiem.

Otrajā spēlē FS Metta U-14 komandas futbolisti tikās ar Rīgas FS jauniešiem. Šajā spēlē mettieši, parādot pārliecinošu sniegumu, svinēja panākumu ar rezultātu 3:0, vārtus gūstot Ričardam Bušmeisteram, Kristam Putānam un Eduardam Dreimanim.

Pirmās spēles laikā bijām vadībā ar rezultātu 3:0, kad nedaudz zaudējām koncentrāciju un intensitātes līmeni, ļāvām pretiniekam izveidot pretuzbrukumus, kuros arī ielaidām vārtus. Otrā puslaika vidū mūsu spēlētājiem trūka svaiguma, kas ir saistīts ar lielu slodzes apjomu treniņu procesā. Spēle parādīja, ka ir nepieciešams uzlabot uzbrukuma noslēdzošās fāzes efektivitāti. Otrajā spēlē, tiekoties ar RFS vienaudžiem, iepriecināja spēles saturs ar ļoti augstu bumbas kontroles līmeni. Pirmajā puslaikā neizdevās gūt vārtus, taču otrajā iesitām veselus trīs. Šai spēlei tika piesaistīti trīs 2004. gadā dzimušie futbolisti, kuri parādīja kvalitatīvu sniegumu.Andrejs GluščuksFS Metta U-14 galvenais treneris