FS METTA U-12 komanda uzvar LFF kausa izcīņā

Laura Melne
Ievietots 11.09.17.

No 8. līdz 10. septembrim Ventspilī norisinājās šīs sezonas noslēdzošais LFF kausa izcīņas futbolā 8:8 turnīrs, kurā sacentās 12 labākās Latvijas U-12 vecuma grupas futbola komandas.

FS METTA komanda grupu turnīru iesāka ar pārliecinošu uzvaru pret Madonas BJSS (5:1), kam sekoja panākums arī pret Rēzeknes FA (3:1). Labs sākums bija arī otrajai kausa izcīņas dienai, pieveicot FC Real Pro Ikšķile (3:0). Tam sekoja bezvārtu neizšķirts pret JFA Jelgava, savukārt daudz rezultatīvāka mettiešiem bija pēdējā grupu turnīra spēle pret FK Liepāja, izcīnot panākumu ar 8:0.

Mettieši izcīnīja pirmo vietu savā apakšgrupā, tādēļ turnīru turpināja, sacenšoties par augstākajām tā godalgām. Šajās cīņās mūsējiem līdzi nāca jau iepriekš gūtais panākums pret rēzekniešiem, bet pirmajā tik svarīgajā spēlē ar 6:1 pārspēta FK Tukums-2000/TSS. Noslēdzošā turnīra pretiniece bija SK Babīte. Lai arī pretinieki pirmie spēja izvirzīties vadībā, pirmo puslaiku noslēdzot ar 0:1, FS METTA futbolisti demonstrēja īstu raksturu, ne tikai izlīdzinot rezultātu, bet pamatlaika izskaņā gūstot arī uzvaras vārtus (2:1).  Tādējādi trenera Romāna Kvačova vadītā FS METTA U-12 komanda izcīnīja uzvaru visā turnīrā, kļūstot par LFF kausa futbolā 8:8 ieguvējiem!

Visās spēlēs mūsu komanda dominēja laukumā. Mēs rādījām ļoti labu, ātru, kombinacionālo futbolu, tehniskajā, taktiskajā un fiziskajā sagatavotībā mūsu komanda bija labākā turnīrā. Visas spēles aizvadījām ļoti pārliecinoši. Lieliska pašatdeve, cīņas spars, komandas gars mums ļāva kļūt par Latvijas kausa ieguvējiem. Ar šo turnīru puišiem beidzas 8 pret 8 futbola posms, nākamgad viņiem sāksies lielais futbols 11 pret 11, un ļoti labi, ka mēs kļuvām par čempioniem, mums tas ir ļoti svarīgi. Visu turnīru mūsu komanda aizvadīja ļoti labi, pārliecinoši un profesionāli, katrā spēlē noskaņojums bija fantastisks, pašatdeve, koncentrēšanās, motivācija bija augstākajā līmenī. Gribu atzīmēt visu komandu. Liels paldies vecākiem par atbalstu! Gribu apsveikt komandu, visus FS METTA trenerus, vadību, personālu un vecākus ar šo panākumu! Romāns KvačovsU-12 treneris