FS Metta U-12 un U-13 komandas izcīna divas 2.vietas Kurt Koenig turnīrā

Maksims Kirsanovs
Ievietots 14.03.17.

12. un 14. martā Elektrum Olimpiskajā centrā Rīgā norisinājās Kurt Koenig turnīri 2004. un 2005. gadā dzimušajiem futbolistiem, kuros FS Metta godu aizstāvēja U-12 un U-13 komandas.

Kurt Koenig kauss dažādās vecuma grupās tika aizvadīts, lai sniegtu jaunajiem futbolistiem iespēju izvērtēt savu spēles līmeni uz pārējo spēlētāju fona, uzlabot un pilnveidot profesionālās prasmes un iemaņas, kā arī gūt neatkārtojamu pieredzi.

Ja turnīra ievadā FS Metta U-12 jauniešu komandai nācās atzīt FK Dinamo Rīga-1 vienības pārākumu – 1:3, tad sacensību turpinājumā mettieši ne tikai nezaudēja nevienu spēli, bet arī neielaida nevienus vārtus. Spēlē pret Leevon FS tika svinēta pārliecinoša uzvara ar rezultātu 7:0, kam sekoja divas minimālas uzvaras pār JDFS Alberts (1:0) un SC Mārupe (1:0), bet turnīra noslēdzošajā spēlē ar rezultātu 3:0 tika apspēlēti FK Dinamo Rīga-2 futbolisti.

Savukārt FS Metta U-13 komandas futbolisti iesāka turnīru ar pārliecinošu panākumu, izcīnot uzvaru pār JFC Dobeles komandu ar rezultātu 6:0. Turnīra turpinājumā nācās samierināties ar diviem neizšķirtiem spēlēs pret FK Dinamo Rīga (0:0) un SK Super Nova (1:1) vienaudžiem. Sacensību pēdējā spēlē mettieši ar 3:0 izrādījās pārāki pār SK Ādaži/Carnikava vienību.

Prieks par puišu parādīto attieksmi un sniegumu. Turnīra gaitā, spēle no spēles atšķīrās, tomēr nemainīga palika mūsu vēlme kombinacionāli veidot uzbrukumus, noslēdzot tos ar sitienu pa vārtiem, kas ir ļoti svarīgi. Puišu mērķtiecība un neatlaidība arī tika atalgota ar gūtajiem vārtiem. Protams, pie daudzām lietām vēl ir jāstrādā, tomēr vēlreiz vēlētos uzteikt puišu lielo vēlmi apdraudēt pretinieku vārtus.Mārtiņš KlincārsFS Metta R4/5 komandas galvenais treneris