FS Metta U-12 komanda izcīna augsto otro vietu prestižajā Riga Cup turnīrā

Maksims Kirsanovs
Ievietots 14.03.17.

Laika posmā no 10. līdz 12. martam Rīgā, Skonto hallē, norisinājās pēdējais no astoņiem šī gada jaunatnes Elites turnīriem Riga Cup, kurā FS Metta komanda izcīnīja augsto 2. vietu.

Aizvadītās nedēļas nogalē Skonto hallē norisinājās prestižais Riga Cup turnīrs, kurā šoreiz pulcējās U- 12 vecuma grupas jeb 2005. dzimšanas gada futbolisti. Pēc turnīra reglamenta noteikumiem katrai no sešām komandām tika paredzētas piecas spēles, aizvadot viena apļa turnīru.

Turnīra pirmajā dienā FS Metta jaunie futbolisti aizvadīja divas spēles. Ja cīņā pret LBF Daugava komandu tika svinēta pārliecinoša uzvara – 8:0, tad dienas otrajā spēlē nācās samierināties ar zaudējumu 0:4 Sanktpēterburgas Zenit vienaudžiem.

Sacensību otrajā dienā mettieši ar 6:0 apspēlēja JFC Skonto vienību un dienas noslēdzošajā mačā ar rezultātu 5:0 pārspēja somu EPS. Čempionāta pēdējā dienā FS Metta U-12 komanda ar 2:0 izrādījās pārāka par somu FC Honka, tādējādi ieņemot 2. vietu kopvērtējuma tabulā.

Individuāli par turnīra labāko spēlētāju tika atzīts FS Metta spēlētājs Kristofers Jamonts.

Turnīra foto atskats pieejams ŠEIT

Šis turnīrs vairāk ir kā sagatavošanās aprīļa turnīram Spānijā, kur tiksimies ar labākajām spāņu akadēmijām. Pirmie soļi U-12 komandai futbolā uz pilna izmēra laukuma ir izdevušies. Zēni ar katru spēli kļūst drošāki savās darbībās un spēj izpildīt arī dažādus ieplānotos uzdevumus. Šī turnīra piecu spēļu ietvaros guvām 21 vārtus, bet spēlē ar Zenit piedzīvojām smagu vilšanos un tas šoreiz mūs ierindoja tikai otrajā vietā. Pārējās spēlēs nosargājām savus vārtus neskartus un izcīnījām ļoti labas uzvaras. Esam uz pareizā ceļa, bet mums visiem jāsaprot, ka jāturpina smagi strādāt. Paldies spēlētājiem par atbildīgu un azartisku sniegumu, bet līdzjutējiem par ticību un iedrošinošu atbalstu!Ģirts MihelsonsFS Metta treneris

32577867664_e78cf3e9d3_h