Pārbaudes spēli aizvadījusi FS Metta U-12 komanda

Maksims Kirsanovs
Ievietots 20.03.17.

Sestdien, 18.martā, NSB “Arkādija” mākslīgajā laukumā FS Metta U-12 komandas jaunie futbolisti aizvadīja pārbaudes spēli pret gadu vecākajiem Rīgas FS spēlētājiem, diemžēl, atzīstot sāncenšu pārākumu ar rezultātu 1:4.

Aizvadītās pārbaudes spēles mērķis bija sniegt iespēju visiem U-12 komandas futbolistiem pielietot laukumā treniņos atstrādātās kombinācijas, pieslīpēt savu meistarību, kā arī labāk saprasties ar komandas biedriem laukumā.

Spēles laikā mettieši nodemonstrēja cienīgu sniegumu. Jaunie futbolisti izspēlēja vairākas teicamas kombinācijas, nekautrējās apspēlēt viens pret vienu, darbībās, esot mierīgiem un nosvērtiem, nevarēja manīt stresu vai pārliecības trūkumu, tomēr brīžiem pietrūka veiksmes un pieredzes, kas arī noveda pie zaudējuma ar rezultātu 1:4, vārtus gūstot Kristapam Grabovskim.

Mūsu komanda aizvadīja ļoti interesantu un saturīgu spēli. Neskatoties uz to, ka pretinieks bija par gadu vecāks, es uzskatu, ka mums izdevās ļoti laba bumbas kontrole, tehnisks izpildījums un domāšanas ātrums laukumā. Ir liels un patiess prieks redzēt, ka puiši pielieto to, ko mēs mācāmies un pilnveidojām treniņos, spēlē.Romāns KvačovsFS Metta U-12 komandas galvenais treneris