FS Metta U-10 vecuma komanda noslēgusi dalību "Ateitis Cup"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 26.11.18.

FS Metta U-10 komanda aizvadījusi “Ateitis Cup” turnīru Lietuvā.

FS Metta komandas rudenī tradicionāli dodas uz Lietuvu, lai piedalītos “Ateitis Cup” turnīrā, un jau vairāku nedēļu garumā esam apskatījuši dažādu mettiešu komandu sekmes. No 23. līdz 24.novembrim savus spēkus turnīrā pārbaudīja mūsu U-10 vecuma grupas puiši.

FS Metta U-10 komanda apakšgrupā izcīnīja vienu uzvaru un piedzīvoja vienu zaudējumu – ar 5:0 tika sakauts Minskas Meteor, bet, lai arī pirmajiem izdevās izvirzīties vadībā, ar 1:2 tika atzīts Baltijos futbolo akademija pārākums.

Izslēgšanas spēlēs mettieši cīnījās par 13.-24.vietu, vispirms pēcspēles soda sitienos pārspējot citu Baltkrievijas klubu Dinamo (spēles pamatlaiks noslēdzās 1:1), bet turpinājumā apakšgrupā aizvadīja vēl divas cīņas.

Otrās apakšgrupas spēlēs pretī stājās krievu FK Olimp un leišu FK Banga, kurās izcīnītas divas uzvaras ar attiecīgi 2:0 un 2:1. Turnīra noslēgumā zaļi-baltos sagaidīja cīņa pret somu HJK, ko izdevās uzveikt ar pārliecinošo 3:0.

Tas nozīmēja, ka Ivara Gaiļa un Aleksandra Yano Alunāna vadītā FS Metta U-10 komanda starptautiskajā Elites turnīrā “Ateitis Cup” izcīnīja 13.vietu.

Vairāk statistikas par U-10 startu meklēt ŠEIT

Novēlam uzkrāto starptautisko spēļu pieredzi veiksmīgi pielietot nākotnē!