FS Metta U-10 komandai 5. vieta "Ateitis Cup"

Laura Melne
Ievietots 28.11.17.

Aizvadītajā nedēļas nogalē Lietuvā notika “Ateitis Cup” turnīrs U-10 vecuma grupā, kurā piedalījās arī Futbola skolas Metta komanda.

Mettieši pārliecinoši aizvadīja grupu turnīru, četrās spēlēs izcīnot tikpat uzvaru, turklāt ne reizi neļaujot pretiniekiem raidīt bumbu latviešu vārtos. Vispirms ar 2:0 tika pārspēta Viļņas “Geležinis vilkas”, kam sekoja 4:0 pret Krievijas komandu Tosno “Bastion”2:0 pret Stokholmas “Hammarby”, kā arī vispārliecinošāk (6:0) uzvarēta “Tiigrid” no Igaunijas.

Diemžēl izslēgšanas spēļu ievadā FS Metta komandai nedaudz pietrūka veiksmes. Ceturtdaļfināla pret Ņižņijnovgorodas “Olympiec” pamatlaiks noslēdzās bez gūtiem vārtiem, taču pēcspēles sitienos ar 2:1 pārāki bija pretinieki. Tas lika mettiešiem turpināt cīņu par turnīra 5. vietu, ko sasniegt arī veiksmīgi izdevās. Vispirms ar 1:0 uzvarēta “Dinamo Tbilisi” komanda, savukārt izšķirošajā mačā pēc pamatlaika 1:1 pēcspēles sitienos ar 4:3 pārspēta “Yuri Konoplev academy” no Krievijas.

Bija prieks piedalīties šāda līmeņa turnīrā, jo varējām citos apstākļos, neierastos sastāvos parādīt, ka mēs neesam peramie puikas no Latvijas. Puiši aizvadīja labas spēles un demonstrēja gan labu sniegumu meistarībā, gan cīņassparā. Mazliet notrīcēja kājas, kad bija atbildīgāki momenti, bet tas nāks ar laiku un pieredzi.Ivars GailisFS Metta treneris