FS Metta "SKF Meet The World" finālā pārliecinoši pārspēj BFC Daugavpils

Ievietots 16.04.19.

Aprīļa vidū finālspēli SKF Meet the World turnīrā aizvadījusi FS Metta komanda.

3 - 0
Daugavpils FS

Šajā sezonā SKF Meet the World turnīrs norisinās U-16 vecuma grupā (2003. gadā dzimušie un jaunāki), tajā piedaloties četrām labākajām LJČ komandām attiecīgajā vecuma grupā – FS Metta, BFC Daugavpils, Rīgas Futbola skola un Riga FC.

FS Metta futbolisti pusfinālā divu spēļu summā ar 7:2 pārspēja Riga FC vienaudžus, bet 16. aprīlī mettieši Hanzas vidusskolas laukumā aizvadīja finālspēli pret BFC Daugavpils.

Spēles pirmo puslaiku komandas aizvadīja līdzīgā cīņā, vairāk spēlei norisinoties laukuma vidusdaļā, futbolistiem cīnoties par katru centimetru. Spēles nozīmi apzinājās abas vienības, tāpēc izteiktu momentu puslaikā nebija.

Tomēr puslaika pašā izskaņā pēc pārkāpuma soda laukumā pie 11 metru soda sitiena tika BFC Daugavpils futbolisti, bet teicami komandu glāba Kristers Kļava.

Otrajā puslaikā iedvesmoti un enerģiski laukumā darbojās Viktora Mazura vadītie FS Metta futbolisti, kuru centieni un aktivitāte deva arī rezultātu.

Mettiešiem izdevās gūt trīs bezatbildes vārtus, noslēgumā finālā izcīnot pārliecinošu uzvaru pār daugavpiliešiem ar 3:0! Pa vārtiem šajā spēlē Robertam Honam, Kristoferam Rēķim un Lūkasam Vapnem.

Līdz ar to FS Metta komanda triumfēja “SKF Meet The World” sacensībās, kā arī balvā ieguva pilnībā apmaksātu ceļazīmi uz Gothia Cup turnīru U-16 vecuma grupā, kas šogad Zviedrijas pilsētā Gēteborgā notiks no 14. līdz 20. jūlijam.