FS Metta meitenes izcīna uzvaru "Banga Cup" turnīrā Lietuvā

Laura Melne
Ievietots 27.11.17.

Sestdien, 25. novembrī, Lietuvā norisinājās “Banga Cup” meiteņu futbola turnīrs U-16 vecuma grupā, kurā uzvaru izcīnīja Futbola skolas Metta futbolistes.

Turnīra gaitā FS Metta futbolistes aizvadīja četras spēles, kurās sacentās ar lietuviešu meiteņu komandām. Vispirms  tika pārspēta MFK Taurage komanda (3:0), kam sekoja pārliecinošs panākums pret Ukmerģes FC (6:1). Visnozīmīgākā spēle bija pret Mažeiķu “Triumfas”, kas bija galvenās konkurentes cīņā par uzvaru turnīrā. Sīvā cīņā mūsu meitenes bija pārākas ar 2:1, ar to arī praktiski nodrošinot triumfu, taču bija jāaizvada vēl viena spēle – pret mājiniecēm Gargždu “Banga”. Šis mačs noslēdzās neizšķirti (3:3), bet turnīra galarezultātu tas vairs nemainīja – FS Metta meitenes kļuva par “Banga Cup” čempionēm.

Par turnīra labāko spēlētāju tika atzīta Nelle Treimane, kura četrās spēlēs guva septiņus vārtus. Tikpat rezultatīva bija arī Katrīna Daņilova.

Šogad pirmo reizi ziemas čempionātā piedalīsimies sieviešu līgas sacensībās, kurās startēsim principā ar šo pašu sastāvu. Tātad - gados jaunākām meitenēm, pārsvarā 2003. gadā dzimušām. Tieši tāpēc treniņu nolūkos gribēju uzspēlēt pret gados vecākām un fiziski spēcīgākām meitenēm. Kā rezultātā meitenes jau pirmo spēli uzsāka ar kaujiniecisku noskaņojumu pilnībā gatavas atdoties spēlēm. Ticu, ka tieši tas arī palīdzēja gūt panākumus turnīrā. Galvenā spēle bija pret otrās vietas ieguvējām Mažeikiu “Triumfas”, kur līdz pat pēdējai minūtei bija sīva cīņa. Uzvarot šo spēli mēs jau praktiski bijām nodrošinājušas 1. vietu turnīrā. Esmu ļoti apmierināta ar meiteņu sniegumu un tas tikai parāda to, ka varam sekmīgi spēlēt arī ar gados vecākām meitenēm.Liene VācieteFS Metta trenere