FS Metta komandas gūst starptautisku pieredzi "Ateitis Cup"

Laura Melne
Ievietots 07.11.17.

Nu jau tradicionāli rudenī Futbola skolas Metta komandas dodas uz Lietuvu, lai gūtu starptautisku pieredzi tur notiekošajā “Ateitis Cup” turnīrā dažādās vecuma grupās.

Aizvadītajā nedēļas nogalē “Ateitis Cup” turnīrā spēkiem mērojās komandas U-14 vecuma grupā. FS Metta/Rīga komanda grupu turnīru iesāka ar panākumu pret Smoļenskas FK “Iskra” (1:0), kam sekoja piekāpšanās Tallinas TJK “Legion”, neizšķirts (2:2) pret Brestas FC “Dynamo”, savukārt noslēdzošajā apakšgrupas cīņā izdevās pārliecinoši pieveikt Klaipēdas FM “Baltai” (10:0). Tas mettiešiem deva 3. vietu grupā, liekot turpināt turnīru, spēlējot par 5.-8. vietu.

Pirmie FS Metta/Rīga pretinieki cīņā par 5. vietu bija Maskavas FK “Rodina”. Spēles pamatlaiks noslēdzās neizšķirti (1:1), savukārt pēcspēles sitienos ar 4:1 pārāki bija mettieši. Arī noslēgt turnīru izdevās uz pozitīvas nots – ar 3:0 tika pārspēta Tallinas Harju JK, iegūstot 5. vietu.

Turnīru iesākām ļoti apņēmīgi un tikpat apņēmīgi arī pabeidzām ar uzvaru pret pretiniekiem no Igaunijas. Gribu pateikties puišiem par augsto profesionalitāti un spēju spēlēt sarežģītos apstākļos, taču pats svarīgākais, ka te bija redzams īsts komandas kopējs darbs, kurā katrs atrada savu īsto lomu un prata sevi parādīt no labākās puses. Turpinot neatlaidīgi sevi pilnveidot, lielās uzvaras vēl priekšā!Jānis GobaU-14 komandas treneris

Jāatgādina, ka pirms divām nedēļām FS Metta/Rīga U-12 komanda “Ateitis Cup” izcīnīja bronzas medaļas, savukārt turpmākajās nedēļās uz Lietuvu gūt starptautisku pieredzi dosies U-11 un U-10 komandas.