FS Metta komandas aizvadījušas kārtējās spēles Rīgas un Latvijas Jaunatnes čempionātos

Maksims Kirsanovs
Ievietots 12.04.17.

Pagājušās nedēļas nogalē Elektrum Olimpiskajā centrā, Hanzas un Ostvalda vidusskolu laukumos vairākas FS Metta dažādu vecuma komandas aizvadīja spēles Latvijas un Rīgas Jaunatnes futbola čempionātos.

Rīgas čempionāts:

Sestdien, 8. aprīlī, Rīgas čempionāta U-11 vecuma grupā FS Metta R6 komanda aizvadīja divas spēles, kurās mūsu futbolisti piedzīvoja divus zaudējumus pret FS Leevon un TFS Nikars Vanagi  komandām. Tikmēr U-11 grupā savas spēles aizvadīja arī FS Metta/Rīga un FS Metta 2006, gūstot divus panākumus – sestdien FS Metta/Rīga ar 3:2 pārspēja Rīgas FS futbolistus, bet svētdien FS Metta/2006 ar 2:0 apspēlēja SK Babīte/Dinamo.

Savukārt svētdien, 9.aprīlī, RČ U-10 vecuma grupas ietvaros, Rīgas Hanzas vidusskolas laukumā savas spēles aizvadīja FS Metta/Rīga un FS Metta/2007 komandas. FS Metta/Rīga jaunieši ar minimālu 2:1 izrādījās spēcīgāki pār TFS Nikars Vanagi, bet FS Metta/2007 jaunie meistari ar 2:0 pieveica SK Babīte/Dinamo 2. Tikmēr Elektrum Olimpiskajā centrā spēlēja arī FS Metta/2008, FS Metta/Rīga un FS Metta/Ķekava komandas – FS Metta/2008 piekāpās FS Daugava Rīga futbolistiem ar 2:7, FS Metta/Rīga ar 7:1 uzvarēja JFC Corona Borealis futbolistus un ar 7:0 izrādījās galvastiesu pārāki pār Ranto vienaudžiem, bet FS Metta/Ķekava spēlēja 0:0 ar SK Super Nova.

Latvijas Jaunatnes čempionāts:

Sestdien, 8. aprīlī, Rīgas Hanzas vidusskolas laukumā FS Metta-2003 jeb U-14 vecuma grupas komandas jaunie spēlētāji Latvijas Jaunatnes futbola čempionāta U-15 vecuma grupas ietvaros spēkojās ar FA Ventspils vienības U-15 futbolistiem. Jau no paša spēles sākuma mettiešiem piederēja liels teritoriālais pārsvars laukumā, bija skaidri redzams pārākums pār FA Ventspils U-15 futbolistiem bumbas kontrolē un vārtu gūšanas momentu izveidē, kas arī ātri ļāva izvirzīties vadībā ar komfortablo 3:0 rezultātu. Turpinājumā mettieši uz brīdi atslāba, kas deva iespēju FA Ventspils U-15 gūt divus vārtus. Tomēr FS Metta-2003 komandas jaunie meistari prata nosargāt pelnīto uzvaru, gūstot vēl vienus vārtus un svinot panākumu ar rezultātu 4:2. Uzvaru kaldināja divi Lūkasa Vapnes, kā arī Kristupa Keršys un Artjoma Puzirevska gūtie vārti.

Pirmajā puslaikā pilnībā kontrolējām spēli, radot kvalitatīvu futbolu. Taču otrajā puslaikā pie rezultāta 3:0 komanda atslāba, nerādīja augstas intensitātes spēli, kā dēļ uzreiz tika sodīta ar pretinieka diviem gūtiem vārtiem. Noteikti ir jāuzlabo sniegums, lai komanda spētu rādīt augstas intensitātes futbolu visas 70 minūtes.Andrejs GluščuksFS Metta U-14 komandas galvenais treneris