Divas FS Metta U-9 vecuma komandas noslēgušas dalību "Ateitis Cup"

Miks Vilkaplāters
Ievietots 02.12.18.

Divas FS Metta U-9 vecuma grupas komanda aizvadījušas “Ateitis Cup” turnīru Lietuvā.

Dažāda vecuma FS Metta komandas gada izskaņā tradicionāli dodas uz Lietuvu, lai piedalītos “Ateitis Cup” turnīrā, un jau vairāku nedēļu garumā esam apskatījuši dažādu mettiešu komandu sekmes. No 30.novembra līdz 2.decembrim savus spēkus turnīrā pārbaudīja mūsu U-9 vecuma grupas puiši.

FS Metta U-9 komanda apakšgrupā izcīnīja trīs pārliecinošas uzvaras, un piedzīvoja vienu zaudējumu –ar 11:0 un 11:1 tika pārspētas attiecīgi krievu Baltika un leišu FM Ateitis-2, bet ar 4:0 Smena no Baltkrievijas. Izšķirošajā spēlē gan nācās atzīt spēcīgā Kijevas Dinamo pārākumu – 0:4, kas vēlāk triumfēja arī visā turnīrā.

Izslēgšanas spēlēs mettieši cīnījās par 9.-16.vietu, vispirms ar 3:1 pārspējot igauņu Flora, bet turpinājumā zaļi-baltos sagaidīja divi dueļi ar Krievijas komandām, kuros tika izcīnīti divi panākumi, 3:0 pret Angelball un 2:0 pret Deviatka. Noslēgumā FS Metta komandai 9.vieta.

Tikmēr FS Metta 2009 komanda grupu turnīru iesāka ar rezultatīvu neizšķirtu 3:3 pret igauņu Harju, kam sekoja zaudējums 3:6 pret Dinamo Minsk, bet noslēgumā izcīnīta pārliecinoša uzvara ar 5:1 pret FM Ateitis-3.

Izslēgšanas spēlēs arī FS Metta 2009 komanda cīnījās par 9.-16. vietu, kur vispirms nācās atzīt krievu Baltika un Deviatka pārākumu ar 1:8 un 3:6, bet cīņā par 15.vietu ar 3:2 tika pārspēta Tallinas Flora.

Vairāk statistiku meklēt ŠEIT

Novēlam uzkrāto starptautisko spēļu pieredzi veiksmīgi pielietot nākotnē!