Divas FS Metta U-9 vecuma grupas komandas piedalījās Spring Cup turnīrā

Maksims Kirsanovs
Ievietots 11.05.17.

No 28. aprīļa līdz 30.aprīlim Tallinā norisinājās starptautiskais jauniešu futbola turnīrs “Spring Cup 2017” 2008. gadā dzimušajiem spēlētājiem, kurā FS Metta godu aizstāvēja FS Metta 2008 un FS Metta Rīga komandas.

Turnīra laikā katra no komandām vienas spēles ietvaros izspēlēja divus puslaikus, katrs no kuriem bija 20 minūšu ilgs. Jāpiebilst, ka čempionāta spēles notika formātā 7×7. Sacensībās piedalījās divpadsmit komandas, kuras tika sadalītas divās apakšgrupās pa sešām komandām katrā. Abās apakšgrupās bija pa vienai FS Metta komandai.

Čempionāta ievadā FS Metta 2008 vienība ar 4:1 pārspēja vienaudžus no somu Tampere Ilves 08 Beta komandas. Turpinājumā nācās samierināties ar somu Kups Kuopio Keltainen (0:5) un HJK Sininen (0:8) futbolistu pārākumu. Grupas noslēdzošajās spēlēs tika svinēts 3:1 panākums pār somu FC Honka Academy 08 jauniešiem un ar rezultātu 0:3 nācās piekāpties igauņu Harju JK spēlētājiem, kas ļāva turpināt cīņu mačā par 7.-8. vietu sacensību kopvērtējuma tabulā pret somu VJS, kurā, diemžēl, ar 2:1 laimīgāki izrādījās sāncenši, tādējādi nostumjot mettiešus uz astoto vietu.

Savukārt FS Metta Rīga jaunie meistari sāka sacensības ar diviem panākumiem. Pirmajā mačā, spēlei norisinoties spraigā un emocionālā cīņā, mettieši ar 5:3 apspēlēja somu HJK Valkoinen, bet nākošajā spēlē ar iespaidīgo 16:0 izrādījās galvastiesu pārāki pār somu Kups Kuopio Musta spēlētājiem. Mačā pret somu VJS jauniešiem tika fiksēts 1:1 neizšķirts. Nākamajās spēlēs mettieši ar 2:0 izrādījās spēcīgāki pār somu Tampere Ilves 08 Alfa futbolistiem un ar 0:6 zaudēja baltkrievu FK Minsk vienaudžiem, kas nozīmēja cīņu par 5.-6. vietu turnīra kopvērtējuma tabulā mačā pret somu Kups Kuopio Keltainen, kurā ar 11:0 veiksmīgāki bija mettieši, ierindojoties piektajā vietā kopvērtējuma tabulā.

Vairāk par “Spring Cup 2017” turnīru un U-9 vecuma grupas spēļu rezultātiem lasīt ŠEIT

Turnīrs izvērtās ļoti spraigs un katrā spēlē bija vērojama īsta raksturu cīņa. Mūsu puišiem neklājās viegli sacensību laikā, taču spēlētāji nodemonstrēja cienīgu, kvalitatīvu sniegumu un izturēja līdz galam ar augsti paceltām galvām. Varbūt ne ar tiem spilgtākajiem rezultātiem, taču, turpinot uzlabot spēli un prasot vairāk no sevis treniņprocesā, ir potenciāls izaugsmei. Ar katru turnīru ir redzams progress futbolistu attīstībā. Jāturpina cītīgi strādāt un rezultāti neizpaliks. Paldies par atbalstu vecākiem un līdzjutējiem!Jānis RihertsFS Metta U-9 komandas galvenais treneris