Divas FS Metta U-11 vecuma grupas komandas piedalījās Spring Cup turnīrā

Maksims Kirsanovs
Ievietots 19.04.17.

No 14. aprīļa līdz 16.aprīlim Tallinā norisinājās starptautiskais jauniešu futbola turnīrs “Spring Cup 2017” 2006. gadā dzimušajiem spēlētājiem, kurā FS Metta godu aizstāvēja FS Metta 2006 un FS Metta Rīga komandas.

Turnīra laikā katra no komandām vienas spēles ietvaros izspēlēja divus puslaikus, katrs no kuriem bija 20 minūšu ilgs. Jāpiebilst, ka čempionāta spēles notika formātā 9×9. Sacensībās piedalījās deviņas komandas, kuras tika sadalītas divās apakšgrupās, katrā no tām bija pa vienai FS Metta komandai.

Čempionāta ievadā FS Metta 2006 vienībai ar 0:1 nācās atzīt FK Spartaks Jūrmala vienaudžu pārākumu, kā arī ar rezultātu 0:4 piekāpties igauņu Harju JK Punane. Turpinājumā tika izspēlēts bezvārtu neizšķirts mačā pret somu HJK Yellow futbolistiem un ar 1:2 minimāli zaudēts igauņu Pärnu Jalgpalliklubi PJK spēlētājiem, kas nozīmēja cīņu par 7.-9. vietu kopvērtējuma tabulā. Noslēdzošajās turnīra spēlēs mettieši atkārtoti tikās ar igauņu Pärnu Jalgpalliklubi PJK jauniešiem, šoreiz svinot 1:0 panākumu, un nospēlēja neizšķirti pret igauņu FCI Tallinn – 0:0, tādējādi ierindojoties astotajā vietā kopvērtējuma tabulā.

Savukārt FS Metta Rīga jaunie futbola meistari sāka sacensības ar divām pārliecinošām uzvarām. Pirmajā spēlē mettieši ar 3:0 izradījās spēcīgāki pār somu VJS, bet nākošajā mačā ar 4:0 apspēlēja igauņu FCI Tallinn vienaudžus. Grupas noslēdzošajā spēlē ar 1:0 tika minimāli pārspēta igauņu Harju JK Must komanda. Neielaižot nevienus vārtus un svinot uzvaras visās “B” grupas spēlēs, mettieši tika turnīra pusfinālā, kurā, gan mača pamatlaikam, gan papildlaikam noslēdzoties ar rezultātu 1:1, diemžēl, pārāki izradījās igauņu Harju JK Punane futbolisti, kas ar 2:1 bija veiksmīgāki pēcspēles 11 metru soda sitienu sērijā. Turpinājumā, cīņā par trešo vietu, FS Metta Rīga spēlētājiem nācās samierināties ar 1:2 zaudējumu FK Spartaks Jūrmala vienībai, sacensību kopvērtējuma tabulā ierindojoties ceturtajā vietā.

Vairāk par “Spring Cup 2017” turnīru un U-11 vecuma grupas spēļu rezultātiem lasīt ŠEIT

Puiši iesāka turnīru ļoti pārliecinoši, un mūsu komanda tika uzskatīta par vienu no galvenajām favorītēm uz uzvaru sacensībās. Tomēr vairāku apstākļu dēļ pārliecība par saviem spēkiem pazuda, un cerētais rezultāts netika sasniegts. Turnīrs sniedza vērtīgu pieredzi ne tikai futbola, bet arī sadzīviskajā un psiholoģiskajā sagatavotībā.Ivars GailisFS Metta U-11 komandas galvenais treneris