Bērnu futbola diena "Ziķeris" jau šajā nedēļas nogalē

Ievietots 02.10.17.

Svētdien, 8. oktobrī, Rīgas Elektrum Olimpiskajā sporta centrā jau divdesmit astoto reizi notiks futbola diena “ZIĶERIS”.

Pirmā tikšanās, pirmie pieskārieni bumbai, pirmā uzvara, medaļa un gūtie vārti. Futbola dienas “ZIĶERIS” mērķis ir iepazīstināt bērnus ar futbola burvību un apbalvot tos par drosmi un izdošanos. No 2013. gada par lielāko projekta draugu un atbalstītāju kļuvis arī McDonald’s, kas rūpējas par to, lai aizvien vairāk bērnu un viņu ģimenes iepazīst lielisko futbola spēli.

Šogad, futbola dienas “ZIĶERIS” ietvaros, visi dalībnieki (zēni un meitenes, kuri dzimuši no 2011.-2013. gadam un ir vismaz pilni 4 gadi) kā ierasts tiks sadalīti komandās un aizvadīs spēles uz 6 laukumiem formātā 4 pret 4. Vienas spēles ilgums būs 5 minūtes. Pasākuma beigās notiks visu dalībnieku apbalvošana. Arī uzvarētāji, tāpat kā citās reizēs, būs visi, saņemot īpašas balvas un medaļas.

Tāpat visiem būs iespēja izmēģināt savas prasmes un izveicību citās sportiskajās aktivitātēs FS Metta treneru pavadībā, kā arī jautri un priecīgi pavadīt laiku McDonald’s sarūpētā aktivitāšu stūrītī, kur katram no dalībniekiem būs iespēja piedalīties sejas krāsošanā un tetovējumu likšanā. Kā ierasts ZIĶERA pasākumā viesosies arī bērnu iemīļotais Haribo lācītis.

Iepriekšēja pieteikšanās, rakstot uz e-pastu: maira.mihelsone@fsmetta.lv (lūgums uzreiz norādīt vārdu, uzvārdu un dzimšanas gadu) vai aizpildot pieteikšanās anketu ŠEIT

Vairāk par ZIĶERA projektu var uzzināt ŠEIT

Video atskats no iepriekšējā Ziķera ŠEIT