Bērnu futbola diena "Ziķeris" 21. oktobrī

Miks Vilkaplāters
Ievietots 15.10.18.

Svētdien, 21. oktobrī, Rīgas Elektrum Olimpiskajā sporta centrā risināsies trīsdesmitā futbola diena “Ziķeris”.

Bērnu futbola diena “Ziķeris” gadu gaitā kļuvusi par vienu no galvenajām futbola skolas METTA tradīcijām. Šogad šim pasākumam būs apaļa jubileja, 21. oktobrī tiks aizvadīts trīsdesmitais “Ziķeris”. Šī pasākuma mērķis ir iepazīstināt bērnus ar futbola skaistumu un apbalvot tos par drosmi un gribasspēku. No 2013. gada par lielāko projekta draugu un atbalstītāju kļuvis arī McDonald’s, kas rūpējas par to, lai aizvien vairāk bērnu un viņu ģimenes iepazīst lielisko futbola spēli.

Šogad, futbola dienas ietvaros, visi dalībnieki (zēni un meitenes, kuri dzimuši no 2012.-2014. gadam un ir vismaz pilni 4 gadi) kā ierasts tiks sadalīti komandās un aizvadīs spēles uz futbola laukumiem formātā 4 pret 4. Vienas spēles ilgums būs 5 minūtes. Pasākuma laikā bērni varēs arī piedalīties citās aktivitātēs, piemēram, izmēģināt savas prasmes un izveicību citās sportiskajās aktivitātēs FS Metta treneru pavadībā. Pasākuma laikā visus dalībniekus Cola Cao cienās ar kakao dzērienu. Pasākuma beigās notiks visu dalībnieku apbalvošana ar medaļām un citām balvām. Arī uzvarētāji, tāpat kā citās reizēs, būs visi, saņemot īpašas balvas un medaļas.

Pieteikšanās futbola dienai jau ir sākusies.
Iepriekšēja pieteikšanās, rakstot uz e-pastu: maira.mihelsone@fsmetta.lv (lūgums uzreiz norādīt vārdu, uzvārdu un dzimšanas gadu) vai aizpildot pieteikšanās anketu ŠEIT.

Video atskats no iepriekšējā Ziķera ŠEIT

Futbola diena “ZIĶERIS”
Svētdien, 21. oktobrī, no plkst. 11:00 līdz 13:30 (reģistrēšanās un komandu sadale no plkst. 10:00 līdz 10:45)
Elektrum Olimpiskajā sporta centrā, Rīgā