Ar FS Metta komandu līdzdalību norisinājās Vidzemes atklātais Ziemas čempionāts

Maksims Kirsanovs
Ievietots 11.03.17.

FS Metta U-8, U-9, U-10 vecuma grupu futbolisti piedalījās Vidzemes atklātajā Ziemas čempionātā.

Čempionāta ietvaros kopumā tika paredzēti 3 sabraukumi katrā vecuma grupā, kurās FS Metta tika pārstāvēta ar divām komandām.

Turnīrā piedalījās daudzas Vidzemes novadu pārstāvošās komandas. Katra no tām aizvadīja vairākas spēles, kur varēja izjust spēles gaisotni, iepazīt tiesnešu darbības, kā arī gūt skatītāju, vecāku un treneru atbalstu.

Daudzi jaunie mettiešu spēlētāji piedalījās pirmajā futbola turnīrā, līdz ar to tas bija viņu pirmais īstais pārbaudījums.

Sacensību laikā jaunie FS Metta spēlētāji iemācījās pamata lietām – kā pareizi jāsasveicinās pirms spēles un pateikties pretiniekam pēc tās, kā jāievada bumba spēlē un jāizspēlē tā no centra spēles sākumā, vai pēc ielaistiem vārtiem.

Turnīrs norisinājās ziemas periodā un diemžēl slimības dēļ daži no futbolistiem nespēja piedalīties visos sabraukumos. Tomēr bēdām nav pamata, jo nākotne būs iespēja piedalīties arī citos turnīros, kur varēs uzspēlēt pret citām komandām un pierādīt savas spējas.

Prieks par to, ka jaunie futbolisti guva lielisku spēļu pieredzi un bagātas emocijas. Ļoti patika spēlētāju cīņasspars un degsme laukumā. Turnīros labi redzams, kā esam pastrādājuši treniņos, kā arī, kuras lietas varam uzlabot. Paldies turnīra organizatoriem, un, protams, vislielākais paldies par atbalstu vecākiem, kas mazajiem spēlētājiem ir patiešām ļoti svarīgs.Raivis AndžānsFS Metta R8/9 komandas galvenais treneris Vēlos atzīmēt to, ka ir izveidojies vienots un draudzīgs kolektīvs, jo spēļu laikā bērni vienmēr atbalstīja un uzmundrināja viens otru. Sacensību organizatorisko līmeni es vērtēju, kā ļoti labu. Esmu pārliecināts, ka mūsu komanda guva ļoti vērtīgu pieredzi un arī mācību, kas turpmāk ļaus bērniem pilnveidoties.Aleksandrs AlunānsFS Metta R6/7 komandu galvenais treneris